Welkom nieuwe collega's!

Mogen wij u voorstellen aan onze nieuwe collega's Janine & Dennis?

Janine Asteleijner

Op 7 december 2020 is Janine bij ons in dienst getreden als medewerkster Bedrijfsbureau. Naast deze nieuwe functie is zij op dit moment bezig met het behalen van haar bachelor voor de opleiding Facility Management. In november 2019 is zij gestart met het schrijven van haar scriptie bij het Waterschap Vechtstromen te Almelo en in februari 2020 heeft ze deze periode met een dikke voldoende afgesloten. Bootcampen is een van haar hobby’s en naast het sporten brengt ze haar vrije tijd het liefst met vrienden door. De verscheidenheid aan taken en het klantcontact waren de belangrijke aspecten voor Janine om bij Velco aan de slag te gaan. Wij zijn heel blij dat wij Janine mogen verwelkomen en zijn ervan overtuigd dat zij een goede aanvulling is van ons team. Janine's levensmotto: Wat er ook gebeurt, altijd blijven lachen!

Dennis Mulders

Dennis is op 4 januari 2021 bij ons in dienst getreden als servicemonteur. Deze vogelliefhebber is enkele jaren geleden van Rossum naar Oldenzaal gevlogen waar hij in de afgelopen 8 jaar met veel plezier, werkzaam is. geweest als warehouse support bij Pharmaline. In zijn vrije tijd zet hij zich graag in voor de carnavalsvereniging en zet hij zijn beste been voor op het voetbalveld in Rossum. Een nieuwe uitdaging heeft hij bij Velco gevonden als servicemonteur, wij heten Dennis van harte welkom in ons team. Het levensmotto voor deze optimist, die de Alpe d’Huez al heeft beklommen, is: Een dag niet gelachen is een dag niet geleefd!

Ook bij het leukste bedrijf van twente werken? Houdt onze vacatures in de gaten!